wtorek, 29 listopada 2011

na szybko

wpadam, żeby Wa powiedzieć, że żyję.. ledwo, bo ledwo, ale żyję ;)
nie mam czasu na maje hobby, a jak już znajdę, to mi się nie chce... więc - nie mam dla Was nic.. jeszcze muszę przygotować coś na wymiankę u Zu...

czwartek, 10 listopada 2011

dla Kacpra

kartka komunijna. Będzie jeszcze jedna. Taka odskocznia od świątecznych kartek, których jeszcze nie robię :(
Poza tym to nie mam czasu na nic.. jeszcze jestem chora, a moja córcia nie może się wyleczyć z kataru.. do tego złapała jakiegoś wirusa ;( ach.. szkoda gadać... za rameczką z tekstem jest kieszonka na pieniążki..Pozdrawiam Was cieplutko i życzę, aby mijały Was wszystkie wirusy i bakterie...

czwartek, 3 listopada 2011

dla Sary

w październiku też można robić kartki komunijne... a co.. to taka odskocznia od kartek świątecznych, których jeszcze nie zaczęłam robić ;)
środa, 2 listopada 2011

Urodziny Sabiny

Było wyzwanie na Skrapujących Polkach, w którym należało zrobić kartkę z plecionką. Miałam pomysł, który chodził mi po głowie od jakiegoś czasu... i go wykonałam.. (kartka nie skończona)ale jak zobaczyłam, co mi wyszło, to rzuciłam w kąt i powiedziałam, że nie podoba mi się ta kartka. Oczywiście Natalia powiedziała, że fajna, a Żaneta, że nie jest od wydawania opinii (choc powiedziała, że ta plecionka jest za gruba)..
Termin wyzwania minął, a ja nadal bez kartki, po którą za niedługo ktoś przyjdzie... zawzięłam się i wyszła taka. Plecionkę podkleiłam kalką, żeby tekst życzeń, tak nie "wychodził".


Dziękuję za odwiedziny, a tym, które pozostawiają słówka, szczególnie dziękuję. ponieważ wiem, że to co robię nie jest koszmarnym kaszalotem i nadaje sie czasem do publikacji ;)